DIKOM s.c. - żaluzje drewniane i bambusowe

Zarówno żaluzje drewniane jak i żaluzje bambusowe tworzą niepowtarzalny klimat naszych pomieszczeń. Nadają styl i elegancję. Możliwość sterowania lamelami płynnie wpływa na ilość wpadającego światła. Zróżnicowana kolorystyka lameli ułatwi nam wybór odpowiednich żaluzji. Lamele występują w dwóch wymiarach, 25mm oraz 50 mm. Montowane są do sufitu, ściany lub wnęki okiennej. Żaluzje z lamelami 25mm możemy także montować bezpośrednio na skrzydło okienne zarówno w sposób inwazyjny jak i bezinwazyjny. Sterowanie żaluzji odbywa się ręcznie za pomocą sznurków , alternatywnie możemy wykorzystać napęd elektryczny. Stosując napęd elektryczny możemy sterować żaluzjami drewnianymi o wymiarach do 2700 mm szerokości i 3400 mm wysokości.

Żaluzje drewniane
i bambusowe

dikom - zaluzje

Zarówno żaluzje drewniane jak i żaluzje bambusowe tworzą niepowtarzalny klimat naszych pomieszczeń. Nadają styl i elegancję.

Żaluzje
aluminiowe

dikom-zaluzje

Żaluzje aluminiowe od lat spotykamy w oknach, zarówno w mieszkaniach jak i w biurach. Możemy zaoferować żaluzje w ponad 100 kolorach.

Okna od
DIKOM s.c.

Od wielu lat okna PCV masowo zastępują wysłużone okna drewniane. Ze względów cenowych jak i eksploatacyjnych najwięcej tego typu okien widzimy w naszych domach.

Aluplast
Schuco

Rolety od
DIKOM s.c.

Oferowane przez nas rolety idealnie sprawdzą się jako osłona przed słońcem i zewnętrznym otoczeniem, stanowiąc przy tym doskonałą dekorację okna.

Materiałowe
Dzień-Noc
Rzymskie

Żaluzje od
DIKOM s.c.

Zarówno żaluzje drewniane jak i żaluzje bambusowe tworzą niepowtarzalny klimat naszych pomieszczeń. Nadają styl i elegancję.

Drewniane
Aluminiowe

Plisy od
DIKOM s.c.

Plisy są absolutnym hitem na rynku osłon okiennych. Zdecydowaną zaletą materiałowych plis okiennych jest możliwość rozłożenia ich na dowolnej powierzchni okna, od całkowitego po częściowe zasłonięcie dowolnej powierzchni.

Moskitiery od
DIKOM s.c.

Moskitiery są doskonałym zabezpieczeniem naszych mieszkań przed natrętnymi komarami, muchami, pająkami i wszelkiego typu innymi nieproszonymi gośćmi. Oferujemy kilka systemów moskitier.

Parapety od
DIKOM s.c.

Planując wymianę okien, często decydujemy się także na wymianę parapetów. Nowe parapety podwyższają standard naszych mieszkań.

Fornirowane
Laminowane
Lakierowane
Konglomeraty marmuru

Serwis okien
DIKOM s.c.

Często narzekamy na nieszczelne okna, mimo iż były montowane zaledwie kilka lat temu. Na ogół wystarczy jednak drobna regulacja, aby okna znów spełniały nasze oczekiwania. Regulacja i konserwacja okien wskazana jest raz na kilka lat.