DIKOM s.c. - Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc idealnie sprawdzą się jako osłona przed słońcem i zewnętrznym otoczeniem, stanowiąc przy tym doskonałą dekorację okna. W przeciwieństwie do tradycyjnych rolet materiałowych, rolety dzień i noc dają możliwość regulacji wpadającego strumienia światła do pomieszczenia, dzięki czemu uzyskujemy wspaniałe efekty wizualne. Różnorodność kolorów i wzorów z pewnością zadowoli najbardziej wymagających Klientów. Posiadamy szeroką gamę ponad 200 tkanin, które dzięki bogatemu wzornictwu i kolorystyce stanowią bardzo atrakcyjną ofertę. Rolety wykonane są z wysokogatunkowych impregnowanych tkanin poliestrowych.

Rolety dzień i noc z kasetą i płaskimi prowadnicami

W przypadku lokali mieszkalnych najpopularniejszy jest system z kasetą i płaskimi prowadnicami. Głębokość kaset wynosi 35 mm. Zarówno kaseta jak i prowadnice występują w wersji PCV jak i aluminium. Ze względu na jakość i trwałość wyrobu zdecydowanie polecamy wersję wykonaną z aluminium. Do wyboru mamy następujące kolory i okleiny drewnopodobne osprzętu: biały ,brąz, antracyt ,anoda, jasny dąb, dąb, złoty dąb, bagienny dąb, mahoń, orzech, wiśnia, winchester. Rolety sterowane są mechanizmem samoblokującym napędzanym łańcuszkiem kulkowym.

MAKSYMALNE WYMIARY:
szer 160/wys280 cm

SPOSÓB MONTAŻU:
Sposób inwazyjny, kaseta dokręcana jest do listew przyszybowych, prowadnice przyklejane taśmą piankową

CZYSZCZENIE:
Drobne zabrudzenia usuwamy wilgotną ściereczką.

Rolety dzień i noc przestrzenne

Przeznaczenie, sposób sterowania , oferta tkanin oraz kolorystyka osprzętu są identyczne jak w roletach z prowadnicami płaskimi. Różnią się wielkością kasety oraz wyglądem prowadnic. Kasety rolet DZIEŃ I NOC przestrzennych odstają od okna 45 mm. Prowadnice są w kształcie litery U, wewnątrz których porusza się tkanina.

MAKSYMALNE WYMIARY:
szer 160/wys280 cm

SPOSÓB MONTAŻU:
Montaż bezinwazyjny, kaseta i prowadnice przyklejane są do okna na taśmę piankową.

CZYSZCZENIE:
Drobne zabrudzenia usuwamy wilgotną ściereczką.

Rolety dzień i noc wolnowiszące

Rolety DZIEŃ I NOC wolnowiszące nie posiadają kaset zasłaniających nawiniętą tkaninę. Sterowane są mechanizmem samoblokującym napędzanym łańcuszkiem kulkowym . Do wyboru mamy szeroką gamę ponad 200 tkanin, które dzięki bogatemu wzornictwu i kolorystyce stanowią bardzo atrakcyjną ofertę. Rolety wykonane są z wysokogatunkowych impregnowanych tkanin poliestrowych. Sterowanie rolet mechanizmem samoblokującym napędzanym łańcuszkiem kulkowym lub elektryczne.

MAKSYMALNE WYMIARY:
szer 220/wys300 cm

SPOSÓB MONTAŻU:
Montaż do ściany ,sufitu lub wnęki okiennej za pomocą kołków montażowych.

CZYSZCZENIE:
Drobne zabrudzenia usuwamy wilgotną ściereczką.

Przykładowe tkaniny rolet dzień i noc

Rolety
materiałowe

Oferowane przez nas rolety idealnie sprawdzą się jako osłona przed słońcem i zewnętrznym otoczeniem, stanowiąc przy tym doskonałą dekorację okna.

Rolety
Dzień-Noc

dikom-rolety

Rolety dzień i noc idealnie sprawdzą się jako osłona przed słońcem i zewnętrznym otoczeniem, stanowiąc przy tym doskonałą dekorację okna.

Rolety
Rzymskie

dikom-rolety

Rolety rzymskie w znacznym stopniu wpływają na wystrój wnętrz naszych pomieszczeń. Tworzą niepowtarzalny klimat, dodają elegancji i stylu.

Okna od
DIKOM s.c.

Od wielu lat okna PCV masowo zastępują wysłużone okna drewniane. Ze względów cenowych jak i eksploatacyjnych najwięcej tego typu okien widzimy w naszych domach.

Aluplast
Schuco

Rolety od
DIKOM s.c.

Oferowane przez nas rolety idealnie sprawdzą się jako osłona przed słońcem i zewnętrznym otoczeniem, stanowiąc przy tym doskonałą dekorację okna.

Materiałowe
Dzień-Noc
Rzymskie

Żaluzje od
DIKOM s.c.

Zarówno żaluzje drewniane jak i żaluzje bambusowe tworzą niepowtarzalny klimat naszych pomieszczeń. Nadają styl i elegancję.

Drewniane
Aluminiowe

Plisy od
DIKOM s.c.

Plisy są absolutnym hitem na rynku osłon okiennych. Zdecydowaną zaletą materiałowych plis okiennych jest możliwość rozłożenia ich na dowolnej powierzchni okna, od całkowitego po częściowe zasłonięcie dowolnej powierzchni.

Moskitiery od
DIKOM s.c.

Moskitiery są doskonałym zabezpieczeniem naszych mieszkań przed natrętnymi komarami, muchami, pająkami i wszelkiego typu innymi nieproszonymi gośćmi. Oferujemy kilka systemów moskitier.

Parapety od
DIKOM s.c.

Planując wymianę okien, często decydujemy się także na wymianę parapetów. Nowe parapety podwyższają standard naszych mieszkań.

Fornirowane
Laminowane
Lakierowane
Konglomeraty marmuru

Serwis okien
DIKOM s.c.

Często narzekamy na nieszczelne okna, mimo iż były montowane zaledwie kilka lat temu. Na ogół wystarczy jednak drobna regulacja, aby okna znów spełniały nasze oczekiwania. Regulacja i konserwacja okien wskazana jest raz na kilka lat.