DIKOM s.c. - okna

Od wielu lat okna PCV masowo zastępują wysłużone okna drewniane. Ze względów cenowych jak i eksploatacyjnych najwięcej tego typu okien widzimy w naszych domach. Szeroki zakres regulacji, doskonałe parametry cieplne i akustyczne, łatwość w pielęgnacji i niezmienność barwy stanowią o ich klasie. Mamy możliwość wielu konfiguracji okien, poza wersją standardową możemy uzbroić okna w okucia i szyby antywłamaniowe, dzięki okleinom do złudzenia mogą przypominać okna drewniane, mamy możliwości wytwarzania okien o różnych kształtach, możemy uzyskiwać zarówno różne parametry cieplne jak i akustyczne. Oferowane przez nas okna zapewniają wieloletni komfort ich posiadania.

Okna marki
Aluplast

warszawa dikom aluplast

Okna Aluplast Ideal 4000 stanowią jedną z najpopularniejszych marek na rynku. Bardzo dobra relacja ceny do jakości powoduje masową ich sprzedaż.

Okna marki
Schuco

Warszawa dikom schuco

SCHUCO to oryginalny niemiecki profil okienny, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na rynku europejskim. Od lad charakteryzuje się doskonałą jakością.

Okna od
DIKOM s.c.

Od wielu lat okna PCV masowo zastępują wysłużone okna drewniane. Ze względów cenowych jak i eksploatacyjnych najwięcej tego typu okien widzimy w naszych domach.

Aluplast
Schuco

Rolety od
DIKOM s.c.

Oferowane przez nas rolety idealnie sprawdzą się jako osłona przed słońcem i zewnętrznym otoczeniem, stanowiąc przy tym doskonałą dekorację okna.

Materiałowe
Dzień-Noc
Rzymskie

Żaluzje od
DIKOM s.c.

Zarówno żaluzje drewniane jak i żaluzje bambusowe tworzą niepowtarzalny klimat naszych pomieszczeń. Nadają styl i elegancję.

Drewniane
Aluminiowe

Plisy od
DIKOM s.c.

Plisy są absolutnym hitem na rynku osłon okiennych. Zdecydowaną zaletą materiałowych plis okiennych jest możliwość rozłożenia ich na dowolnej powierzchni okna, od całkowitego po częściowe zasłonięcie dowolnej powierzchni.

Moskitiery od
DIKOM s.c.

Moskitiery są doskonałym zabezpieczeniem naszych mieszkań przed natrętnymi komarami, muchami, pająkami i wszelkiego typu innymi nieproszonymi gośćmi. Oferujemy kilka systemów moskitier.

Parapety od
DIKOM s.c.

Planując wymianę okien, często decydujemy się także na wymianę parapetów. Nowe parapety podwyższają standard naszych mieszkań.

Fornirowane
Laminowane
Lakierowane
Konglomeraty marmuru

Serwis okien
DIKOM s.c.

Często narzekamy na nieszczelne okna, mimo iż były montowane zaledwie kilka lat temu. Na ogół wystarczy jednak drobna regulacja, aby okna znów spełniały nasze oczekiwania. Regulacja i konserwacja okien wskazana jest raz na kilka lat.