DIKOM s.c. - okna marki Schuco

SCHUCO to oryginalny niemiecki profil okienny, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na rynku europejskim. Od lad charakteryzuje się doskonałą jakością. Idealna biel, gładkość powierzchni, sztywność konstrukcji stanowią o jego najwyższej klasie.

Okna Schuco CT-70

Okna SCHUCO CT-70 występują w dwóch wariantach, Rondo oraz Classic. Rondo od zewnątrz jest uwypuklone i zaokrąglone, co tworzy wrażenie okna bardzo masywnego, wspaniale wygląda w wersji z okleiną drewnopodobną. Classic dzięki prostocie profili jest oknem wizualnie lżejszym. Obie wersje charakteryzują się doskonałymi parametrami statycznymi, co umożliwia stosowanie dużych przeszkleń. Są to profile 5 komorowe klasy A o głębokości zabudowy 70 mm i wysokości 120 mm. W standardzie stosowane są pakiety szybowe jednokomorowe /dwuszybowe/ o szerokości 24 mm. Poza oknami białymi, mamy do wyboru profile okleinowane jedno oraz dwustronnie. Łącznie w profilach okiennych i drzwiowych SCHUCO mamy do wyboru 50 oklein, począwszy od drewnopodobnych po różne odcienie szarości a także kolory od kremowego poprzez żółty czerwony, niebieski do czarnego. Okna wyposażone są w okucia WINKHAUS Activpilot Concept. Okucia marki WINKHAUS zaliczają się do najpopularniejszych i najbardziej niezawodnych na rynku okiennym. W standardzie wyposażenia okna posiadają dolny zaczep antywyważeniowy, skrzydła rozwierno uchylne wyposażone są w funkcję stopniowania uchyłu, bardzo trwałe i estetyczne klamki SCHUCO. Opcjonalnie okna możemy wyposażyć w dodatkowe elementy, jak np. ograniczniki otwarcia, blokadę błędnego położenia klamki, w drzwiach balkonowych zewnętrzny pochwyt wraz z zatrzaskiem , okucia i szyby od wersji bezpiecznej po antywłamaniową, szyby mleczne, szprosy międzyszybowe i wiele innych.

Okna Schuco LIVING MD

SCHUCO LIVING jest oknem 7 komorowym o głębokości zabudowy 82 mm i wysokości 120 mm. Wersja MD z trzema uszczelkami spełnia parametry okna pasywnego. Mamy tutaj możliwość zastosowania dwukomorowego pakietu szybowego o grubości do 52 mm. Okna wyposażone są w okucia WINKHAUS Activpilot Concept. Zastosowane okucia można dowolnie konfigurować, dodając zaczepy antywyważeniowe i odpowiednie pakiety szybowe, z okna standardowego możemy uzyskać wersje bezpieczne oraz antywłamaniowe. Mamy ponadto do wyboru szereg pakietów szybowych, jak szyby dźwiękochłonne, przeciwsłoneczne, ornamentowe, mleczne, szyby ze szkłem hartowanym oraz laminowane. Zastosowane uszczelki najnowszej technologii EPDM po 15 latach użytkowania tracą jedynie do 15 % zdolność do „elastycznego powrotu’’. Poza oknami białymi, mamy do wyboru profile okleinowane jedno oraz dwustronnie. Paleta kolorów jest identyczna jak w oknach SCHUCO CT-70.

paleta-oklein-okien-schuco

Okna marki
Aluplast

warszawa dikom aluplast

Okna Aluplast Ideal 4000 stanowią jedną z najpopularniejszych marek na rynku. Bardzo dobra relacja ceny do jakości powoduje masową ich sprzedaż.

Okna marki
Schuco

Warszawa dikom schuco

SCHUCO to oryginalny niemiecki profil okienny, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na rynku europejskim. Od lad charakteryzuje się doskonałą jakością.

Okna od
DIKOM s.c.

Od wielu lat okna PCV masowo zastępują wysłużone okna drewniane. Ze względów cenowych jak i eksploatacyjnych najwięcej tego typu okien widzimy w naszych domach.

Aluplast
Schuco

Rolety od
DIKOM s.c.

Oferowane przez nas rolety idealnie sprawdzą się jako osłona przed słońcem i zewnętrznym otoczeniem, stanowiąc przy tym doskonałą dekorację okna.

Materiałowe
Dzień-Noc
Rzymskie

Żaluzje od
DIKOM s.c.

Zarówno żaluzje drewniane jak i żaluzje bambusowe tworzą niepowtarzalny klimat naszych pomieszczeń. Nadają styl i elegancję.

Drewniane
Aluminiowe

Plisy od
DIKOM s.c.

Plisy są absolutnym hitem na rynku osłon okiennych. Zdecydowaną zaletą materiałowych plis okiennych jest możliwość rozłożenia ich na dowolnej powierzchni okna, od całkowitego po częściowe zasłonięcie dowolnej powierzchni.

Moskitiery od
DIKOM s.c.

Moskitiery są doskonałym zabezpieczeniem naszych mieszkań przed natrętnymi komarami, muchami, pająkami i wszelkiego typu innymi nieproszonymi gośćmi. Oferujemy kilka systemów moskitier.

Parapety od
DIKOM s.c.

Planując wymianę okien, często decydujemy się także na wymianę parapetów. Nowe parapety podwyższają standard naszych mieszkań.

Fornirowane
Laminowane
Lakierowane
Konglomeraty marmuru

Serwis okien
DIKOM s.c.

Często narzekamy na nieszczelne okna, mimo iż były montowane zaledwie kilka lat temu. Na ogół wystarczy jednak drobna regulacja, aby okna znów spełniały nasze oczekiwania. Regulacja i konserwacja okien wskazana jest raz na kilka lat.