DIKOM s.c. - plisy Warszawa Bemowo

Plisy są absolutnym hitem na rynku osłon okiennych. Zdecydowaną zaletą materiałowych plis okiennych jest możliwość rozłożenia ich na dowolnej powierzchni okna, od całkowitego po częściowe zasłonięcie dowolnej powierzchni. Plisy w odróżnieniu od pozostałych osłon mają zastosowanie zarówno w oknach o tradycyjnym kształcie, jak i w oknach okrągłych, łukowych, trójkątnych i trapezowych. Posiadamy szeroką gamę ponad 200 tkanin, które dzięki bogatemu wzornictwu i kolorystyce stanowią bardzo atrakcyjną ofertę. Plisy wykonane są z wysokogatunkowych impregnowanych tkanin poliestrowych. Materiałowe plisy okienne często określane są jako rolety plisowane lub żaluzje plisowane.

SPOSÓB MONTAŻU:
Istnieją dwa sposoby montażu plis, inwazyjny i bezinwazyjny. W pierwszym przypadku wkręcamy w listwy przyszybowe cztery wkręty do których mocujemy za pomocą specjalnych uchwytów linki prowadzące, wtedy plisa przesuwa się między listwami przyszybowymi. Przy drugim sposobie montażu linki wpinane są w wieszaki nasadzone na górnej i dolnej części skrzydła okiennego, po którym przesuwamy plisę.

CZYSZCZENIE:
Drobne zabrudzenia plis usuwamy wilgotną ściereczką. W przypadku większych zabrudzeń możliwe jest pranie ręczne w lekkim roztworze dla delikatnych tkanin w temperaturze 30 stopni.

Okna od
DIKOM s.c.

Od wielu lat okna PCV masowo zastępują wysłużone okna drewniane. Ze względów cenowych jak i eksploatacyjnych najwięcej tego typu okien widzimy w naszych domach.

Aluplast
Schuco

Rolety od
DIKOM s.c.

Oferowane przez nas rolety idealnie sprawdzą się jako osłona przed słońcem i zewnętrznym otoczeniem, stanowiąc przy tym doskonałą dekorację okna.

Materiałowe
Dzień-Noc
Rzymskie

Żaluzje od
DIKOM s.c.

Zarówno żaluzje drewniane jak i żaluzje bambusowe tworzą niepowtarzalny klimat naszych pomieszczeń. Nadają styl i elegancję.

Drewniane
Aluminiowe

Plisy od
DIKOM s.c.

Plisy są absolutnym hitem na rynku osłon okiennych. Zdecydowaną zaletą materiałowych plis okiennych jest możliwość rozłożenia ich na dowolnej powierzchni okna, od całkowitego po częściowe zasłonięcie dowolnej powierzchni.

Moskitiery od
DIKOM s.c.

Moskitiery są doskonałym zabezpieczeniem naszych mieszkań przed natrętnymi komarami, muchami, pająkami i wszelkiego typu innymi nieproszonymi gośćmi. Oferujemy kilka systemów moskitier.

Parapety od
DIKOM s.c.

Planując wymianę okien, często decydujemy się także na wymianę parapetów. Nowe parapety podwyższają standard naszych mieszkań.

Fornirowane
Laminowane
Lakierowane
Konglomeraty marmuru

Serwis okien
DIKOM s.c.

Często narzekamy na nieszczelne okna, mimo iż były montowane zaledwie kilka lat temu. Na ogół wystarczy jednak drobna regulacja, aby okna znów spełniały nasze oczekiwania. Regulacja i konserwacja okien wskazana jest raz na kilka lat.