DIKOM s.c. - rolety materiałowe

Oferowane przez nas rolety idealnie sprawdzą się jako osłona przed słońcem i zewnętrznym otoczeniem, stanowiąc przy tym doskonałą dekorację okna. Mają zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach, w salonie, sypialni czy pokoju dziecka . Różnorodność kolorów i wzorów z pewnością zadowoli najbardziej wymagających Klientów. Posiadamy szeroką gamę ponad 200 tkanin, które dzięki bogatemu wzornictwu i kolorystyce stanowią bardzo atrakcyjną ofertę. Rolety wykonane są z wysokogatunkowych impregnowanych tkanin poliestrowych. Do wyboru mamy kilka systemów rolet okiennych.

Rolety z kasetą i płaskimi prowadnicami

W przypadku lokali mieszkalnych najpopularniejszy jest system z kasetą i płaskimi prowadnicami. Kasety mają głębokość 35 mm. Zarówno kaseta jak i prowadnice występują w wersji PCV jak i aluminium. Ze względu na jakość i trwałość wyrobu zdecydowanie polecamy wersję wykonaną z aluminium. Do wyboru mamy następujące kolory i okleiny drewnopodobne osprzętu: biały ,brąz, antracyt, anoda, jasny dąb, dąb, złoty dąb, bagienny dąb, mahoń, orzech, wiśnia, winchester. Rolety sterowane są mechanizmem samoblokującym napędzanym łańcuszkiem kulkowym.

MAKSYMALNE WYMIARY:
szer 160/wys230 cm

SPOSÓB MONTAŻU:
Istnieją dwa sposoby montażu rolet. Sposób inwazyjny, kaseta dokręcana jest do listew przyszybowych, prowadnice przyklejane taśmą piankową . Druga możliwość bezinwazyjna, oba elementy przyklejane są za pomocą taśmy piankowej.

CZYSZCZENIE:
Drobne zabrudzenia usuwamy wilgotną ściereczką.

Rolety przestrzenne

Przeznaczenie, sposób sterowania , oferta tkanin są identyczne jak w roletach z kasetą i płaskimi prowadnicami. Różnica polega w wyglądzie kasety oraz prowadnic. Kasety rolet przestrzennych są masywniejsze, odstają od okna 45 mm. Prowadnice są w kształcie litery U, wewnątrz których porusza się tkanina. Do wyboru mamy następujące kolory i okleiny drewnopodobne osprzętu: biały ,brąz, antracyt ,anoda, jasny dąb, dąb, złoty dąb, bagienny dąb, mahoń, orzech, wiśnia, winchester.

MAKSYMALNE WYMIARY :
szer 160/wys230 cm

SPOSÓB MONTAŻU:
Montaż bezinwazyjny, kaseta i prowadnice przyklejane do okna na taśmę piankową.

CZYSZCZENIE:
Drobne zabrudzenia usuwamy wilgotną ściereczką.

Rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące nie posiadają kaset zasłaniających nawiniętą tkaninę. Sterowane są mechanizmem samoblokującym napędzanym łańcuszkiem kulkowym lub elektrycznie. Do wyboru mamy szeroką gamę ponad 200 tkanin, które dzięki bogatemu wzornictwu i kolorystyce stanowią bardzo atrakcyjną ofertę. Rolety wykonane są z wysokogatunkowych impregnowanych tkanin poliestrowych.

MAKSYMALNE WYMIARY :
szer 350/wys350 cm

SPOSÓB MONTAŻU:
Montaż do ściany ,sufitu lub wnęki okiennej za pomocą kołków montażowych.

CZYSZCZENIE:
Drobne zabrudzenia usuwamy wilgotną ściereczką.

Rolety MAXX - system kasetowy L

System Rolet MAXXX umożliwia wykonanie rolet z kasetą o maksymalnej szerokości 4,3 m i wysokości do 4,2m. Oferta tkanin jak w pozostałych rodzajach rolet materiałowych. Rolety nie posiadają listew prowadzących, opcjonalnie system może posiadać prowadzenie boczne w postaci linki stalowej mocowanej za pomocą uchwytu do ściany lub podłogi. Sterowanie rolet za pomocą łańcuszka z systemem samohamującym lub elektryczne.

MAKSYMALNE WYMIARY:
szer 430/wys420 cm

SPOSÓB MONTAŻU:
Montaż do ściany ,sufitu lub wnęki okiennej za pomocą kołków montażowych.

CZYSZCZENIE:
Drobne zabrudzenia usuwamy wilgotną ściereczką.

Przykładowe tkaniny rolet materiałowych

Okna od
DIKOM s.c.

Od wielu lat okna PCV masowo zastępują wysłużone okna drewniane. Ze względów cenowych jak i eksploatacyjnych najwięcej tego typu okien widzimy w naszych domach.

Aluplast
Schuco

Rolety od
DIKOM s.c.

Oferowane przez nas rolety idealnie sprawdzą się jako osłona przed słońcem i zewnętrznym otoczeniem, stanowiąc przy tym doskonałą dekorację okna.

Materiałowe
Dzień-Noc
Rzymskie

Żaluzje od
DIKOM s.c.

Zarówno żaluzje drewniane jak i żaluzje bambusowe tworzą niepowtarzalny klimat naszych pomieszczeń. Nadają styl i elegancję.

Drewniane
Aluminiowe

Plisy od
DIKOM s.c.

Plisy są absolutnym hitem na rynku osłon okiennych. Zdecydowaną zaletą materiałowych plis okiennych jest możliwość rozłożenia ich na dowolnej powierzchni okna, od całkowitego po częściowe zasłonięcie dowolnej powierzchni.

Moskitiery od
DIKOM s.c.

Moskitiery są doskonałym zabezpieczeniem naszych mieszkań przed natrętnymi komarami, muchami, pająkami i wszelkiego typu innymi nieproszonymi gośćmi. Oferujemy kilka systemów moskitier.

Parapety od
DIKOM s.c.

Planując wymianę okien, często decydujemy się także na wymianę parapetów. Nowe parapety podwyższają standard naszych mieszkań.

Fornirowane
Laminowane
Lakierowane
Konglomeraty marmuru

Serwis okien
DIKOM s.c.

Często narzekamy na nieszczelne okna, mimo iż były montowane zaledwie kilka lat temu. Na ogół wystarczy jednak drobna regulacja, aby okna znów spełniały nasze oczekiwania. Regulacja i konserwacja okien wskazana jest raz na kilka lat.